Producent wyrobów gumowych

Od ponad pół wieku działamy w branży wyrobów gumowych. Ten czas pozwolił nam na wypróbowanie wielu rozwiązań i wybranie tych najlepszych, dzięki czemu możemy dostarczać Klientom wyroby gumowe spełniające najwyższe standardy. Nasza oferta obejmuje między innymi płyty z gumy, wykładziny ryflowane, wycieraczki i maty antywibracyjne. Tylko producent wyrobów gumowych z tak długim doświadczeniem może odpowiednio wypełnić rynek tworzyw sztucznych, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Stawiając na różnorodność oferowanych wyrobów z gumy, nie zapomnieliśmy również o zachowaniu najwyższej jakości. To właśnie fakt, że jako producent wyrobów gumowych możemy każdego dnia spełniać wysokie oczekiwania naszych Klientów, jest dla nas priorytetem. Oferowane przez nas płyty z gumy zapewnią najwyższy stopień uszczelnienia wielu powierzchni i elementów. Gumowe płyty uszczelniające posiadają właściwości, które kształtujemy zgodnie z wymaganiami naszych Klientów. Warto w tym miejscu wspomnieć również o tym, że wyroby gumowe z naszej oferty powstają w konsultacji z najlepszymi specjalistami w dziedzinie.

Wilkommen auf unserer Homepage

The Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy company ...

mehr über die Firma »

Kontakt

Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy

 
ul. I Brygady Legionów 1/3
72-100 Goleniów

TEL: +48 91 418 28 11       
FAX: +48 91 418 24 48

e-mail: sekretariat@gumagoleniow.pl
e-mail: sales@gumagoleniow.pl

mehr »

Nasza oferta

Filarem naszej działalności jest produkcja wyrobów gumowych. Ponad 50-letnie doświadczenie i fachowość, pozwalają nam zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Nasza linia produkcyjna jest ciągle modernizowana aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze wyroby przechodziły gruntowną kontrolę jakości.

nasza oferta »